Forum Giełda +Dodaj wątek

obsluga i jakosc

Zgłoś do moderatora
jestem klientka prima mody juz od paru lat mam duzo butow tej firmy.
no coz , ludzie ktorzy maja jedna pare butow i przynosza je po 2 m-cach w takim stanie , ze ja po 3 sezonach nie mam w takim stanie butow.
mnie by bylo wstyd przyniesc brudne , przemoczone , rozklejone ( na sile ) buty - a ci co przynosza - a bylam swiadkiem , maja nie zly tupet. pozniej opisuja takie bzdury , bo musza gdzies sie wyladowac a psychiatra kosztuje ......:)
co do obslugi powinna byc nagrodzona. pochodze z zchodniej czesci i terz jest przyjemnie tam wchodzic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.