Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%

obserwowac i zbierac tyle ile sie uda

Zgłoś do moderatora
obserwuje notowania tego waloru od czasu fasadowego. aktualnie wyglada to tak jakby kurs był technicznie na nominal, a 2Q moze zamknac sie okolo 0,20. jednym slowem, nuda.
zastanawiam sie, natomiast, jaka jest szansa , ze ktos wysypie wiecej na wspomnianych poziomach, czy dokladnie zbadali drobnice, przejmujac spolke fasadowa. (obserwuje te notowania, głownie z ciekawosci, jak moze zachowywac sie akcjonariat w takim rozwiazaniu.)
ciezko jest cos zebrac tak nisko, a z prawej nie zamierzam nawet, probowac. tak jak pewnie wiekszosc rozwaznych.
przez dlugi czas notowania sa na 2fix, jakie warunki spolka aktualnie potrzebuje spelnic aby wznowic ciagle?
przy aktualnej niepewnosci na rynku nie namawiam, aby odrazu wznowic ciagle, jedynie chcialbym sie dowiedziec, czy to jest formalnosc, czy problem dla zarzadu?
  • obserwowac i zbierac tyle ile sie uda Autor: ~witam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PIXELCROW 12,61% 0,12 2023-03-31 12:20:08