Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  472,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,06%

obserwacje bieżące

Zgłoś do moderatora
Biznes podstawowy - zapewne bardzo dobry, jest najwyższa jakość produktu od wielu lat. Zarządzanie krajowe - szkoda komentować. Na WZA zasady wynagradzania członków rady nadzorczej? Zgroza - tematy zastępcze. Gdzie strategia, wartości dla akcjonariuszy i zwinność firmy? 2020 jest realnym testem. Jaki jest wynik GZ 2020? Ile zapłacono menedżerom za bajdurzenie o zwinności w ciągu ostatnich kilku lat?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC 0,00% 477,00 2021-07-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.