Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -62,03%

Obroty ?? Dziwne zlecenia

Zgłoś do moderatora
Coś mi wygląda na jakieś dziwne zachowanie w arkuszach.
Obroty bardzo wzrosły i nagle pojawiło się kilka większych zleceń po prawej. Jakby strażników ktoś postawił aby ostudzić popyt.
Z mojego doświadczenia wiem , że po tak dobrych komunikach w 2016 roku ( i dość słabym 3 kwartale ponieważ większość realizacji przesunięto na 4 kwartał przynajmniej księgowo ) wynika:
1. raport za 4 kwartał będzie kosmiczny
2. kto już coś wiem i bierze łapczywie akcje ( i jednocześnie pilnuje, żeby za dużo nie urosło), a ludzie zmęczeni czekaniem oddają tanie akcje przez najważniejszymi informacjami na któe czekali od 6 do 12 miesięcy.
3. Dodatkowo kurs dolara bardzo pomoże w wyniku za 4 kwartał

Ja swoje akcje zdjąłem. Dopóki nie zobaczę wyników ani jednej akcji nie oddam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE -2,60% 0,30 2021-05-26 11:29:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.