Forum Giełda +Dodaj wątek

Obnizam reting wszystkim analom, retingowcom do poziomu + CCC!!!

Zgłoś do moderatora
Poniewaz teraz , nie tylko w Polsce , ale i na calym swiecie , jest moda na wszelkie; analizy , retingi , sondaze , opinie, wszystkich i wszystkiego, co sie rusza , zyje na tym swiecie ,na podstawie z palca wyssanych danych , w celu uzyskania korzysci dla anala , retingowca , ja tez oglosilem, .po rzetelnej , doglebnej analizie moj reting dla wszelkich anali , retingowcow na poziomie + CCC !!! Co to praktycznie oznacza musicie sami zapytac tych ludzi na jakim poziomie wiarygodnosci sa u mnie !!! Moze innymi forumowicze podadza swoje retingi tych pasozytow spolecznych , cwaniakow , niebieskich ptakow !!!
  • Obnizam reting wszystkim analom, retingowcom do poziomu + CCC!!! Autor: ~Andy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.