Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 388,89%
Poważne pytanie dot spłat obligacji. Jestem jednym z tych, którzy nie złożyli żadania przedterminowego wykupu akcji, a AZ zaczął spłacać obligi. Złożyłem wszystkie wymagane dokumenty, minął miesiąc a ja ani złotówki nie otrzymałem. Poczytałem troche, jedni twierdzą, że tylko tym co złożyli żądanie przedterminowego wykupu - tylko ich spłacają, inni, że faski nie robią i wszystkim powinni płacić choćby procent od kuponu. Wydzwaniam nikt nie odbiera, proszę podpowiedzcie coś z sensem jak się cokolwiek dowiedzieć i jak to powinno wyglądać odnośnie spłaty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45