Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,88 zł , zmiana od tamtej pory: 18,04%

obiektywnie

Zgłoś do moderatora
Mega agresywna konkurencja ze strony Iliad - Play. Wielka niewiadoma z aukcją 5G - rynek powinien założyć ostrożnościowo spore straty. Dokręcanie śruby regulacyjnej na poziomie PL i UE (darmowy roaming itd nakazy obniżania cen) . Kontynuacja dojenia polskiej spółki córki przez żabojadów. Rosnące nakłady konieczne na chociażby utrzymanie infrastruktury w jako-takim stanie (choć na pewno nie można nazwać go nawet zadowalającym). Niepewność odnośnie dywidendy, inwestorzy już czują pismo nosem że to kiwanie będzie trwało jak na godota.

Nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby będąc poważnym inwestorem wybierać własnie Orange.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -0,12% 8,12 2022-01-27 17:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.