Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,46 zł , zmiana od tamtej pory: -28,48%

O. Szacunkowe wyniki.

Zgłoś do moderatora
Miałem chwilę przerwy od monitorowania giełdy i dopiero dziś zobaczyłem szacunkowe wyniki za półrocze. Miło, choć zaskoczenia dla mnie nie ma :) Przyznam, że szacowałem półroczny zysk między 6.5 a 8,5 mln. Także wstępnie górna granica. Raport jak będzie trzeba uważnie przestudiować. Ale na luzie. Heh... Jak człowiek wyczuł, kupił w dobrym momencie dobrą nisko wycenioną spółkę, to może spać spokojnie i się nie martwić :) Myślę, że między 12.5 a 17 mln zysku netto w tym roku przy przychodach w okolicach 850 - 920 mln jest realne. Coś więcej będzie można powiedzieć po raporcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -8,70% 4,62 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.