Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,60 zł , zmiana od tamtej pory: 2,14%

O markecie SPAR na nowej stacji piszą nawet na insaiderze

Zgłoś do moderatora
https://businessinsider.com.pl/biznes/calodobowy-supermarket-czynny-w-niedziele-otworzyl-sie-na-stacji-paliw/rbwnnt0?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&utm_term=autor_9&fbclid=IwAR3Scv7w3ZrJnoqMMmg2G2AWE5JosxxK-NDSQCIzuie5RBet-G4tznrHIZw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 1,55% 104,80 2023-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.