Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,34 zł , zmiana od tamtej pory: 4,69%

O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
Przeglądam sobie tą Ukraińską spólkę wszystko na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dobrze, regularnie rosną zyski, wskaźnik c/z śmieszny 1,1 a kurs od 5 lat stoi w miejscu?

Może mi ktoś przybliżyć sytuacje kto zna lepiej tą spółkę ? Z góry Dzięki
 
MS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 1,05% 19,20 2020-02-24 09:26:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.