Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,45 zł , zmiana od tamtej pory: -38,26%

O co chodzi z tym brakiem zainteresowania Carpathią ?

Zgłoś do moderatora
Śledzę od jakiegoś czasu Carpathia Capital przy okazji wejścia w INC S.A.. Dlaczego na tej spółce nic się nie dzieje ? Każdy z debiutów obsługiwanych przez INC daje Carpathii możliwość obejmowania akcji w IPO i ich praktycznie natychmiastowego zbywania po debiucie. Jeszcze w tym roku najprawdopodobniej zadebiutują Incuvo, Play2Chill, Detalion Games i United Label. Każdy z tych debiutów powinien dać naprawdę solidne przebicie w odniesieniu do ceny emisyjnej. Czy przyczyną spadków jest tylko znaczny pakiet w GenXone ? Nie rozumiem do końca tego braku obrotów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 2,22% 4,60 2021-12-08 16:44:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.