Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: 1 350,45%

O co chodzi z projektem CRM??

Zgłoś do moderatora
Oto bardzo ciekawy wpis zostawiony na blogu analizy prezesa:

"iFirma - pytałem Spółkę, pytałem Pawła (OBS) o OctoCRM... nikt nic mi nie odp. (Paweł jeszcze zanim został członkiem RN mówił, że nic nie wiadomo, chociaż był na WZA, potem wyraził jasne stanowisko co jest dla mnie zrozumiałe). I najważniejsze - zrobiłem research po corpo/informatykach w PL, które robią dla IT co to jest za tajemniczy CRM, który ma działać "tak jak udało się to wyinterpretować" ze skromnych słów Prezesa Spółki i uwaga: NIKT nie rozumiał o co chodzi z tym projektem CRM-a! Hakuna matata jak to mawiają moje córki (kto się naoglądał Króla Lwa ten wie o co chodzi). I na koniec kolejny wątek: konflikt Prezesa Spółki z porozumieniem akcjonariuszy... na czele którego stoi/ła P. Przewłocka, która była w Zarządzie... która zajmuje się (z tego co wyczytałem consultingiem w IT). Przyjąłem zatem proste założenie, że jeżeli taka osoba, która ma wieloletnie doświad.wychodzi z inwestycji m.in. dlatego, że Spółka zamiast płacić większą DY przepala pieniądze na projekt, o którym NIC NIE DA SIĘ DOWIEDZIEĆ/ZROZUMIEĆ, to to nie będzie to dobra inwestycja. I tyle."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 1,90% 32,20 2023-12-07 16:42:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.