Po wczorajszym wpisie którym się tak wszyscy podniecali, postanowiłem z nudów sprawdzić z komórki jak działa płatność era coinami w extremehobby . I... pośród różnych opcji zapłaty nie ma możliwości płacenia snipay. Pytam więc o co chodzi? W regulaminie również nie znalazłem odniesienia. Ktoś podpowie jak znaleźć , a może to była jednodniowa podpucha?