Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,38%

o co chodzi?

Zgłoś do moderatora
Czytam espi i nie dowierzam. ta spółka w ostatnich latach się stacza. posiadałem udziały i je sprzedałem - ale albo prezes chce ją odkupić za bezcen, albo tam nie ma perspektyw (dlatego rozumiem wypłaty dywidendy - właściciel kasuje kapitały z lat ubiegłych i próbuje skupować przez słupy). Pozbycie się jednej z fabryk (ze stwierdzeniem oszczędności! - czyli co fabryka zbędna?), wzrost przychodów w drugim kwartale (wartościowy!) o 7%, a spadek EBIT o 37%... no ja przepraszam - nie wiem kto podaje takie wyniki z takimi komentarzami - zarząd?. A może lepiej podać - jedziemy po równi pochyłej część wyprzedamy, a resztę przeniesiemy aportem?
  • o co chodzi? Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -3,16% 24,50 2022-09-28 14:06:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.