Forum Giełda +Dodaj wątek
Spółka mocno zadłużona i przy obecnych cenach węgla ma ogromne straty. Ale czy nie tak samo było np. z KGHMem, że miał bankrutować i cena spadła do 20 zeta? Tu też był znaczny spadek cen na początku 2009, potem odbicie ze szczytem na przełomie 2010 i 2011 i kolejny dołek teraz.

JP Morgan obniżył cenę docelową dla NWR do 70 pensów czyli ok. 3,5 zeta, więc dziś mocny zjazd. Duży obrót (spółka notowana w Pradze, u nas i Londynie).

Opóźnione notowania na stronie spółki:
http://www.newworldresources.eu/en/investors/share-information
  • NWR Autor: ~Leszczu
  • Re: NWR Autor: ~gf
  • Re: NWR Autor: ~darol
  • Re: NWR Autor: ~darol
  • Re: NWR Autor: ~darol
  • Re: NWR Autor: ~maxymuss
  • Re: NWR Autor: ~tom
  • Re: NWR Autor: ~adamo
  • Re: NWR Autor: ~tom
  • Re: NWR Autor: ~wujoT.
  • Re: NWR Autor: ~Tom
  • Re: NWR Autor: ~darol
  • Re: NWR Autor: ~zdezorientowany nwr
  • Re: NWR Autor: ~LONDYN -10%
  • Re: NWR Autor: ~on
  • Re: NWR Autor: ~marlow
  • Re: NWR Autor: ~biały mis
  • Re: NWR Autor: ~rudy mis
  • Re: NWR Autor: ~ka
  • Re: NWR Autor: ~biły mis
  • Re: NWR Autor: ~rudy mis
  • Re: NWR Autor: ~maxymuss
  • Re: NWR Autor: ~rudy mis
  • Re: NWR Autor: ~marlow
  • Re: NWR Autor: ~biały mis
  • Re: NWR Autor: ~Leszczu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWWORLDR 0,00% 0,02 2016-05-02 15:30:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.