Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: -14,10%

nutlove crispy hazelnut sprzedaz

Zgłoś do moderatora
sprzedaz tego jednego produktu i tylko tego smaku przekroczyla w pierwszy tydzien 4000tys sztuk, wtliczenie na podstawie tylko jednego kanalu sprzedazy strona sklep sfd. Jak oszacujecie zysk netto z takiej jednej puszki? mam wrazenie ze rzeczywista wartość produkcji takiego jednego pudelka nie przekracza 10pln, usredniam cene sprzedażową jednej puszki na 28pln(czesto mozna uzyc kod rabatowy na 10%) , czyli 28 - 10=18. 4000x18pln=72tys pln, myslicie ze taki szacunek odnosnie tego jednego produktu mozna rzeczywiscie przyjać, ze zysk netto z jednej sztuki jest 18pln?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFD 1,13% 2,68 2026-06-19 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.