groszołapów kupić? a jak: będzie że spadnie do 0,50 ?.....odkupię to co sprzedałem po 0,10 gr :)
posiadaczy akcji sprzedaća ?: a co będzie jak oprócz najbliższych wiadomych informacji pojawi sie np. już coś dla FB? ......zarobię x więcej niż do tej pory :)
która z tych możliwości jest bardziej prawdopodobna chyba nie mszę pisać :>
TIK TAK TIK TAK :)))