Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,40 zł , zmiana od tamtej pory: -24,18%

Nowy Supermakler w DM PKO BP

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy ktoś jeszcze korzysta, ale nowa aplikacja DM PKO BP Supermakler chyba ma służyć wystraszeniu resztek ich klientów indywidualnych, zwłaszcza, że prowizja za kupno-sprzedaż łącznie wynosi 0,78% (2 x 0,39%).

Nowa aplikacja w porównaniu do starej to jak porównywać stare, solidne, zadbane i doppieszczone auto premium do nowej, polukrowanej, ale jedynie makiety auta.

Duży plus, że wprowadzili moduł analizy technicznej, ale wszystko inne co naprawdę się liczy, a więc funkcjonalność oraz prostota i szybkość zarządzania portfelem posiadanych instrumentów - dużo, duuuużo poniżej oczekiwań i standardów oferowanych przez starą wersję programu. Subiektywna ocena ok. 2/10.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -3,34% 30,63 2022-05-19 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.