Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,15 zł , zmiana od tamtej pory: -39,97%

Nowy prezes?

Zgłoś do moderatora
No no no, coś sie dzieje tu nareszcie: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20211201/lukasz-mach-nowym-prezesem-image-power

Bardzo jestem ciekaw bo czlowiek z tego co czytam nie wypadl sroce spod ogona. A ja troche nie wiem co o tej spolce myśleć. Dzis czat na swatch. Fajnie bo ostatnio cicho o nich bylo .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMAGEPWR 13,13% 18,10 2023-06-02 16:49:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.