XTB jest hedgem na takie sytuacje i czasy jak obecnie.
Ci, co dziś sprzedają na panice, to tak jakby się pozbywali kury znoszącej złote jaja.
Takie triggery jak dziś powodują, że spółka zarabia ponadprzeciętnie.
Wszystko zgodnie z planem.
Proponuję 3 x Z, tzn.: Zakupić, Zakopać, Zapomnieć.
Ja "łapki pod siedzenie". ;)
Poniżej wrzucam, co rozpoczęło obecne szaleńcze ruchy, które mogą oznaczać początek nowego kryzysu, który mogą zwiastować początek nowych światowych kłopotów znanych z 2008r. a rozpoczętych upadłością amerykańskiego banku Lehman Brothers
www.parkiet.com/waluty/art38103011-czy-banka-wlasnie-pekla