Forum Giełda +Dodaj wątek

NOWY KONTRAK

Zgłoś do moderatora
ENAP: Pozyskanie znaczącego zlecenia od Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie.

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2014
Data sporządzenia: 2014-04-03
Skrócona nazwa emitenta
ENAP
Temat
Pozyskanie znaczącego zlecenia od Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd spółki Energoaparatura SA w Katowicach na podstawie uzyskanej informacji w dniu 03 kwietnia 2014r., informuje, iż w wyniku postępowania przetargowego ogłoszonego przez Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie, spółka Energoaparatura SA pozyskała zlecenie o wartości netto 1.628.000,00zł. Przedmiotem zlecenia jest "Modernizacja rozdzielni 110Kv w stacji elektroenergetycznej 110/15/6kV Koniecpol, dla Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie".

Termin realizacji zlecenia ustalono do 31.12.2014 r. Fakturacja częściowa odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym. Termin płatności 30 dni od daty otrzymania faktury. W najbliższym czasie podpisana zostanie umowa na warunkach opisanych powyżej.
Spółka jako kryterium umowy znaczącej przyjmuje wartość kapitałów własnych emitenta.


CIEKAWE CO DALEJ>>>>

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENAP 16,88% 1,87 2023-06-02 15:19:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.