Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,84 zł , zmiana od tamtej pory: -35,87%

Nowy komunikat

Zgłoś do moderatora
COGNOR HOLDING SA (39/2018) Zawarcie umowy na modernizację walcowni w Krakowie
Cognor Holding SA w Poraju ("Spółka", "Emitent") informuje, że otrzymał od spółki zależnej od Emitenta Cognor SA ("Zamawiający") informację, iż zawarła ona z Bs-Tech Rolling Mill S.L. z siedzibą w San Sebastian w Hiszpanii Umową na dostawę i montaż urządzeń w celu modernizacji walcowni zakładu Cognor SA w Krakowie ("Umowa"). 
Przedmiot Umowy obejmuje między innymi dostawę urządzeń technologicznych, stanowiących część modernizowanej walcowni wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną, nadzór nad montażem i uruchomieniem a także przeprowadzenie testów wydajności, szkolenie i pomoc techniczną Zamawiającemu. 
Wartość Umowy wynosi 10 602 840 EUR. 
Planowane zakończenie prac objętych umową ma nastąpić w lipcu 2020 roku. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 3,51% 1,18 2019-12-13 16:15:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.