Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,37 zł , zmiana od tamtej pory: -31,39%

Nowy Inwestor = kurs 10 PLN?

Zgłoś do moderatora
Nowy Inwestor to przyspieszenie rozwoju ekspansji na nowe rynki. Będziemy żałować ze jak akcje były po złotowce to nie braliśmy. Niezależnie od tego czy się w zarządzie pokłócili czy nie to kolejne komunikaty zapewne spowodują b duży wzrost kursu. Oby było jak myślę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MYCODERN -6,00% 0,94 2024-02-21 13:43:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.