Chyba nie bylo mowy o tym w infie(chodzi o 5lat dostaw energii) tu pisza dodatkowo na swojej stronie..
http://termo2power.com/pl/investor-relations-2/financing-options/
Termo2Power SA podpisał umowę z „PGNiG Termika Distributed Energy Ltd” Klient końcowy nie ma CAPEX, jedynie obniżył OPEX w zamian za 5-letnią umowę na dostawy energii.
umow z PGNIG tez sie doczekamy.. ;)