Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowi partnerzy

Zgłoś do moderatora

http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnosci/3003/przedstawiamy-nowego-partnera/
Przedstawiamy nowego Partnera!
Data dodania: 2014-08-20 11:57:59

Z wielką przyjemnością informujemy, że Ruch Chorzów rozpoczął współpracę z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem (PGNiG), które otrzyma tytuł Sponsora Głównego naszego klubu.

PGNiG – lider rynku gazu w Polsce oraz Ruch Chorzów – jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów piłkarskich w naszym kraju postanowiły połączyć siły, by wspólnie propagować pozytywny wizerunek futbolu i edukować najmłodsze pokolenia poprzez sport. Zgodnie z podpisaną dziś umową Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie współpracować z klubem z Cichej do końca sezonu 2014/2015 i otrzyma tytuł Sponsora Głównego. Logotyp nowego partnera Ruchu zostanie umieszczony na strojach meczowych I drużyny Ruchu już w trakcie najbliższego spotkania Ekstraklasy, w którym rywalem „Niebieskich” będzie zespół Lecha Poznań. Ten mecz został zaplanowany na 24 sierpnia, a będzie rozegrany na Stadionie Miejskim w Chorzowie.

Ruch i PGNiG kierując się misją zaangażowania społecznego skoncentrują się w swoich działaniach na profesjonalnym szkoleniu utalentowanych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piłką, stworzeniu programu stypendialnego dla uzdolnionej młodzieży z terenu Śląska oraz popularyzowaniu aktywności fizycznej.

– Cieszymy się, że tak wymagające przedsiębiorstwo, które od lat z powodzeniem angażuje się w edukację poprzez sport uznało, że Ruch jest odpowiednim partnerem w efektywnej realizacji tego typu projektów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zarazić miłością do futbolu kolejne pokolenia młodych ludzi, a PGNiG, które dziś dołącza do grona naszych partnerów będzie usatysfakcjonowane z rozpoczynającej się właśnie współpracy – podkreśla Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów.

– PGNiG od wielu lat wspiera edukację sportową dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportowych. Wychowanie poprzez sport jest elementem przemyślanej i konsekwentnie realizowanej polityki sponsoringowej i CSR Spółki. Rozpoczynając współpracę z Ruchem Chorzów liczmy, że profesjonalizm szkoleniowców i entuzjazm dzieci przyniosą wszystkim wymierne korzyści – mówi Dorota Gajewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Rzecznik Prasowy PGNiG.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG SA) jest spółką giełdową obecną w indeksie największych polskich firm (WIG 20), zajmującą się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, a także, poprzez kluczowe spółki, importem, magazynowaniem, sprzedażą i dystrybucją paliw gazowych i płynnych. Spółka sprzedaje gaz ziemny odbiorcom przemysłowym i ponad 6 milionom klientów indywidualnych. PGNiG SA – lider rynku gazu ziemnego w Polsce – posiada akcje/udziały w 30 spółkach, w tym w podmiotach świadczących specjalistyczne usługi geofizyczne i wiertniczo – serwisowe, wysoko cenione na rynkach międzynarodowych.
PGNiG SA posiada oddziały i przedstawicielstwa w kraju, Europie i na świecie.

http://www.ruchchorzow.com.pl/aktualnosci/2966/pkp-cargo-nowym-partnerem-ruchu-chorzow/
PKP CARGO nowym partnerem Ruchu Chorzów
Data dodania: 2014-08-13 15:00:49

Propagowanie zdrowego trybu życia i edukacja poprzez sport – to cele współpracy pomiędzy PKP CARGO a Ruchem Chorzów.

Największy polski przewoźnik kolejowy i operator logistyczny wspiera Ruch Chorzów od niedawna, ale jego działania obejmą zarówno spotkania T-Mobile Ekstraklasy jak i rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów.

– Chcemy pokazać młodym, że warto uprawiać sport, bo to nie tylko oznacza lepszą kondycję i samopoczucie na co dzień, ale przede wszystkim uczy współpracy i kształtuje charakter. Z perspektywy dużego pracodawcy wiemy, jak ważna w funkcjonowaniu takich firm jak PKP CARGO jest praca zespołowa, wytrwałość, ambicja – czyli te cechy które charakteryzują sportowców z pasją – mówi Mirosław Kuk, rzecznik prasowy PKP CARGO.

Nasz nowy Partner chce także, aby współpraca z Ruchem Chorzów pozytywnie wpływała na integrację całego regionu. – Emocje piłkarskie zamiast dzielić, mogą łączyć wszystkich mieszkańców regionu, budować dobrą atmosferą – zapewnia dyrektor Kuk.

Dzięki zaangażowaniu takich partnerów jak PKP CARGO, którym zależy na edukacji dzieci poprzez sport, będziemy mogli w przyszłości zaprosić do udziału w zajęciach nawet 500 maluchów i regularnie poszerzać naszą bazę treningową. – Jednym z naszych najważniejszych celów jest profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży, które dzięki opiece najlepszych trenerów i wsparciu naszych sponsorów będą mogły w przyszłości realizować swoje marzenia o karierze w drużynie Ekstraklasy. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu poprzez organizowanie otwartych treningów oraz warsztatów edukacji sportowej. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych partnerów takich jak PKP CARGO udaje nam się z sukcesem realizować te plany – mówi Donata Chruściel, rzecznik prasowy i Dyrektor ds. Marketingu i PR Ruchu Chorzów.

Logo PKP CARGO będzie eksponowane na stadionie przy Cichej podczas meczów Centralnej Ligi Juniorów, w Strefie VIP w postaci roll-up’ów, na koszulkach chłopców do podawania piłek podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy, na plakatach meczowych oraz na stronach internetowych Ruchu Chorzów S.A i Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów. W oficjalnym Sklepie Kibica Ruchu Chorzów przy ul. Wolności będzie można zobaczyć także film promujący PKP CARGO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUCHCHORZ 7,69% 0,70 2021-10-27 11:35:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.