Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowej emisji SZYBKO NIE BĘDZIE

Zgłoś do moderatora
Józek, piszesz w poprzednik wątku o rychłej emisji. Ale chyba nie masz pojęcia o publicznych Spółkach Akcyjnych. Na tym WZA nie może być emisji bo nie ma tego w porządku obrad. Piszesz że będzie na następnym. Ale kiedy ono może nastąpić? Otóż aby je zwołać trzeba wniosku od akcjonariuszy. Następnie trzeba wyznaczyć termin, dać dwa ogłoszenia w Monitorze z 2-tygodniowymi odstępami - to już miesiąc. Przygotowanie nowego Dokumentu Informacyjnego dla emisji (ok. miesiąca). Ustalenia z giełdą (min. 2-4 tygodnie) Później ustalenie dnia praw poboru, zapisy na prawa poboru (bo giełda krzywo patrzy na emisje bez praw poboru) - to następne ok. 2-4 tyg. Potem przydział akcji. Od tego momentu dopiero mogą być notowane (i to na razie Prawa do akcji).
A ty piszesz o rychłej emisji.
Najpierw pomyśl - potem pisz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CERABUD -20,00% 0,18 2014-12-10 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.