Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: 38,64%

Nowe wiadomości na stronie.

Zgłoś do moderatora
Dla GK „Agroliga” ostatni tydzień września zapowiada się bardzo nasycony. Po pierwsze, w poniedziałek ma się odbyć ważne spotkanie, które może radykalnie zmienić kurs rozwoju firmy na lepsze. Na razie wolimy milczeć o tym, z kim dokładnie odbędzie się to spotkanie, ale w przypadku sukcesu opiszemy wszystko szczegółowo. Po drugie, na 27 września zaplanowano uroczyste otwarcie zakładu ekstrakcji oleju. I niech faktycznie, on działa już od kilku miesięcy, nie możemy nie otworzyć go według wszystkich kanonów uruchomienia nowego przedsiębiorstwa. I na koniec, w tym tygodniu odwiedzą nas nasi akcjonariusze z Polski, w celu sprawdzania i zapoznania się z produkcją. O tym też napiszemy wkrótce po zakończeniu .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 1,67% 18,30 2020-04-03 16:40:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.