Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,60 zł , zmiana od tamtej pory: -16,33%

Nowe wątki w przejęciu PeP czyżby Nets?

Zgłoś do moderatora
Polecam art link 

Najważniejszy cytat:

"Tymczasem jak wynika z nieoficjalnych informacji cashless.pl, firma Nets zainteresowana jest dalszą konsolidacją polskiej branży płatniczej. Kolejnym jej elementem może być przejęcie spółki Polskie ePłatności (trzeci co do wielkości operator terminali płatniczych w Polsce). Nets ma znajdować się na krótkiej liście inwestorów zainteresowanych akwizycją PeP. Drugim ma być także obecna już na polskim rynku firma Worldline"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 2,82% 16,40 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.