Pracowałem kiedyś w firmie, która zajmowała się pracami wykończeniowymi na stacjach paliw. Znajomy, który pozostał w tej firmie przy okazji ostatniej pogawędki powiedział mi, że Unimot buduje teraz sporo nowych stacji. Że będą to jeszcze bardziej rozwijać, że przejmują część stacji po Lotos.
Tak więc uważam, że jest to spółka z ogromnym potencjałem - w tej gałęzi.
Do tego dochodzi jeszcze PV, w które wchodzą i wchodzą na grubo - takie mam wrażenie.
Mam nadzieje, że czekają nas bardzo dobre lata.