Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Nowe spółki

Zgłoś do moderatora
Witam, mam pytanie jak wygląda inwestowanie w nowe spółki ?
Czy jest jakiś biuletyn spółek które się mają pojawić ? Jak to działa?
Może mi ktoś to wytłumaczyć ?:)
  • Nowe spółki Autor: artusbb