Dzisiejsze ESPi jeszcze nie zapowiada jeszcze spektakularnych wzrostów raczej spodziewałbym się chwiejności w obie strony plus minus 15 a maksymalnie 20% w obie strony. Dopiero komunikat po 29 czerwca może zachęcić do pompy spekulacyjnej z czego realny zakres przewiduje na przedział między 7 a 9 zł i całkiem możliwy do osiągnięcia bez zadyszki a przy mega optymistycznym scenariuszu przeskakujemy nawet 11 zł za akcję. Pułapy powyżej 24 zł już są w tej chwili tylko wspomnieniem. Jeżeli nowo wprowadzone akcje z serii s i te dostępne dla acrx za konwersję długu będą obarczone klauzulą sprzedaży dopiero za rok albo co najmniej za kilka miesięcy to będzie to bullish facktor. Natomiast jeżeli takiej klauzuli nie będzie w zawartej umowie i każdy będzie mógł je zrzucić natychmiast po wprowadzeniu na rynek to ratuj się kto może.