Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,19 zł , zmiana od tamtej pory: -2,74%

Nowe espi !!!

Zgłoś do moderatora
Spólka sprzeda nieruchomośc za ponad 6 mln zl a sama jest tyle prawie warta wiec super wiadomość

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=184373&title=Zawarcie+przedwst%C4%99pnej+umowy+sprzeda%C5%BCy+nieruchomo%C5%9Bci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KUPIEC -0,93% 2,13 2021-10-27 10:36:40