Nikogo nie trzeba przekonywać, że Bowim ma świetne wskaźniki, np C/Z
Ludzie trochę się boją, ze to spółka kilku kwartałów i na tym trochę żeruje tzw.spółdzielnia.
Jeżeli:
1. Ceny stali będą rosły,
2. Pokażą za 3 kwartał wieksze przepływy finansowe,
3. Pokażą wysoki wynik w 4 kwartale,
To na prawdę ten kurs co jest teraz będzie x2, x3 co najmniej.
Potencjał do spadków wyfaje sie juz nieduży.
Innymi słowy ryzyko niewielkie a szansa na zysk spora.