Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowe akcje w Indexmedica

Zgłoś do moderatora
Krakowska Indexmedica S.A. oferuje swoim klientom (również zagranicznym) usługi stomatologiczne. Trzeci kwartał zamknęła z jednostkowym zyskiem na poziomie 84 tys. zł i przychodami w wysokości 851 tys. zł. W poniedziałek, 10 grudnia br. miało miejsce Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie posiadaczy papierów Emitenta:

www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/13515-nowe-akcje-w-indexmedica-sa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
METROPOLIS -0,66% 3,00 2020-01-14 16:41:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.