czy spółka XTb podając informację o zakazie reklamy w Es w czasie sesji miała na celu uruchomienie takiego wodospoadu jaki miał miejsce? inwestorzy pukali do drzwi XTB aby nabyć akcje ale nie po 72 zł tylko taniej, i było to zrobione pod nich?
Czy to był przypadkowy wodospad bo w zasadzie podana informacja była wcześniej znana i powinna byc juz zdyskonotowana, tymczasem wczorajsze dyskonto to prawie 1 mld zł.
Kiedy zdyskontuje sie 1 mld zł na braku reklamy w ES, za 200 lat?