Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 28,77%

Nowa umowa na ponad 2 mln zł

Zgłoś do moderatora
https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=158351&title=Informacja+o+pozyskaniu+znaczącego+zamówienia+przez+Madkom+SA

Zarząd Madkom SA informuje iż w skutek przeprowadzonego zamówienia publicznego Emitent w dniu 7 października 2019 r. podpisał umowę na realizację zamówienia na rzecz Gminy Miejskiej Lubań. 

Kontrakt obejmuje dostawę oraz wdrożenie autorskich systemów dziedzinowych wraz z oprogramowaniem i szkoleniem przez Gminę Miejską Lubań w ramach realizacji projektu pt. "Dalszy rozwój e-usług w Powiatach Lubańskim, Lwóweckim, Zgorzeleckim, Bolesławieckim i Gminie Miejskiej Lubań"

Realizacja zamówienia zostanie zakończona do 31 maja 2020 r.

Wartość kontraktu wynosi: 2 090 243,55 zł brutto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 0,00% 1,88 2023-12-06 09:14:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.