Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,55 zł , zmiana od tamtej pory: -39,76%
"W zakres umowy wchodzi produkcja oraz dostawa elementów takich jak ściany, słupy, belki, dźwigary sprężone.

Szacowana wartość kontraktu to 9 500 000 PLN a pełne rozliczenie nastąpi zgodnie z faktycznie wyprodukowanymi i dostarczonymi na budowę ilościami elementów oraz cenami jednostkowymi zawartymi w umowie."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HMINWEST -0,53% 7,56 2022-11-25 16:34:04