Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -17,11%

nowa tuczarnia a kurs akcji jakiś bardzo stary...

Zgłoś do moderatora
KSG Agro uruchomiła nową tuczarnię na terenie kompleksu trzody chlewnej. KSG Agro po odbudowie uruchomił praktycznie nowy tuczarnię w kompleksie trzody chlewnej przeznaczoną dla 2,4 tys. prosiąt. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt niemieckiej firmy Big Dutchman, która jest jednym ze światowych liderów na rynku produkcji urządzeń do żywienia i utrzymania świń, w szczególności tuczników.

„Wprowadzenie nowego tuczarni pozwoliło nam na zwiększenie liczby tuczników – od początku roku wzrosła już o 24% – z 50 tys. do 62 tys. sztuk. I to jest nasz wkład we wzmacnianie bezpieczeństwa żywnościowego Ukrainy – skomentował prezes zarządu KSG Agro Serhij Kasjanow.

KSG Agro zwiększyło liczbę miejsc pracy o 30% od początku agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę na pełną skalę. Firma zadeklarowała również wzrost udziału w rynku wieprzowiny obwodu dniepropietrowskiego z 50% do 80%.

https://bizagro.com.ua/ksg-agro-vviv-v-ekspluatatsiyu-vidgodivelnij-tseh-na-2-4-tis-goliv-na-svinokompleksi/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 3,61% 1,86 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.