Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,56%

Nowa strona BPC mówi wszystko o Spółce

Zgłoś do moderatora
Najbardziej profesjonalny efekt pracy zarządu spółki. Prezes Poszywała uruchomił strone na której widać co spółka posiada . Gdzie obecnie sie znajduje. Gdzie ją doprowadził od zera rok temu. Naprawde widać że powstaje korporacja mimo wielkiego niezrozumienia I przeciwnosci losu- jak śmierć Rweidenta. Spółka trwa I sie rozwija. Widać co posiada wartościowego I realnego. A biuro w biurowcu przy Arkadii nie jest tanie 160m2 na Ip.od Frontu- z księgowością I Sekretariatem wewnątrz. Razem pracuje tylko w biurze 7 osób tyle że bez umów o prace. Każdy jest osobną działalnoscią gospodarczą zakontraktowaną do konkretnych celów. Struktura piewsza generacja odporna na COVID. Nie biorą zwolnien lekarskich . Urlopów płatnych. Perfekcja. Jest to zespół administracji wielojęzyczny. Każdy po studiach kierunkowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 9,57% 0,25 2022-11-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.