Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 48,81%

"nowa strategia"

Zgłoś do moderatora
Rozumiem, że Karski jednak nie ma pacjentów na systemy przeładunkowe, tak żeby dziadki sprzedały swoje papiery po 15 zł jak to krzyczano. Rada pod kierownictwem prowodyra tych zadym i pomysłodawcy sprzedaży segmentu przeładunków wydaje rekomendację aby nie robić ze spółki wydmuszki. Komunikaty ratunkowe przed jutrzejszym walnym. Już za późno chłopcy, będziecie się tłumaczyć stosownym organom z tego wszystkiego. Życzę wam także śmieszni prezesi (a tobie toruńska szujo w szczególności) żeby jutro was przetrzepali. Nadchodzi czas zapłaty za to co robiliście przez pół roku.
  • "nowa strategia" Autor: ~valuefu_k
  • Re: "nowa strategia" Autor: ~ttip

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROJPRZEM -3,10% 12,50 2021-12-03 14:35:02
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie