Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: -15,15%

nowa stara teoria

Zgłoś do moderatora
zastanawialem sie nad tym agtesem i dochodzę do wniosku ze jednak chodzi o fundamenty...

fakty są takie ze 22 maja ( w piatek) spółka stwierdza ze nie da rady opublikowac raportu rocznego zgodnei z planem 26 maja (we wtorek) i przekłada termin na 3 czerwca (w środę) - i niema w tym nic dziwnego - czesto tak bywa ze audytor sie nie wyrabia jak ma duzo pracy , albo ze sa male poprawki , albo ze nie m kto podpisac itp.

ale 1 i 2 czerwca tuz przed planowanym raportem podaje sie do dymisji zarząd i jeden RN a wspomnianego raportu 3 czerwca nie ma - co sie stało - wg mnie 1i 2 czerwca audytor przedstawił tak powazny problem w raporcie rocznym ze chlopaki z zarzadu wymiekli -  zostałtylko ten w zarzadzie co niedawno awansowal do niego z RN

co to mogło byc - nie wiemy ale to cos tak powaznego ze nie wolno nam sie dowiedziec - byc moze np nasz produkt w ktory spolka wlozyla sporą kasę - cos ponad 10mln zaspasow - jest do dupy i nie mozna go sobie spisac na straty - powtarzam nie wiemy

po 15 czerwca - syt stała sie dupiasta - bo kurs walil w dól a nie bylo nawet komunikatu kiedy bedzie roczny (bo nie ma nadal pozytywnego audytu) wiec pozostałe RN-y podaly sie do dymisji zeby nie bylo na nich ze nie wywiazuja sie z obowiazkow statutuowych

jak sie dowiedziec o co chodzi ?

1 sposob
nie jestem dobry w prawo - ale akcjonariusze reprezentujacy iles tam % glosow mogą zlozyc zadanie zwolania NWZA spolki a na mim odpoiwednie punkty obrad jak (raport za 2014, wybor nowego zarządu i RN, powolanie rewidenta d.s szczegolnych , ewentualne upowaznienie zarzadu do zlozenia zawaidomienia do prokuratury)

2sposob
nalezy sprawdzic kto mial robic audyt rocznego spraw za 2014 i znalezc nieoficlane wejscie do niego i od te strony dowiedziec sie co sie stalo z raportem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGTES -1,20% 0,26 2015-10-29 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.