Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowa spółka zależna w grupie Sare

Zgłoś do moderatora
Kiedy pod koniec sierpnia analizowaliśmy pierwsze półrocze spółki SARE S.A., napisaliśmy, że w skład zarządzanej przez nią grupy kapitałowej wchodzą cztery podmioty. Prócz spółki dominującej były to mail-media sp. z o.o., Inis sp. z o.o oraz neronIT sp. z o.o. Wedle wszelkiej naszej wiedzy firmy te wciąż znajdują się w grupie SARE, warto jednak zauważyć, że w niedługim czasie prawdopodobnie powiększy się ona o kolejny podmiot:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/10278-nowa-spolka-zalezna-w-grupie-sare

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 0,00% 5,50 2020-06-04 11:44:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.