Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,94%

Nowa Spółka zależna od Maxcom

Zgłoś do moderatora
Dlaczego Prezes Wilusz, nie poinformuje swoich akcjonariuszy, o zamiarze założenia spółki zależnej oraz zmiany profilu, tylko dowiadujemy się tego z rynku? Cały rynek wie, a akcjonariusze nie. Dlaczego nas tak traktujesz, Prezesie? Czy mamy zawiadomić o tym KNF? Kiedy jakiś oficjalny komunikat?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAXCOM 0,00% 12,25 2021-10-22 14:34:52