Forum Giełda +Dodaj wątek

nowa spółka na nowe rynki

Zgłoś do moderatora
Powołana została nowa spółka na Rosję, Białoruś i Ukrainę z 48% udziałem QUANTUM
EQ System East Sp.z o.o.

"Celem istnienia spółki EQ System Sp. z o.o. jest wprowadzenie na rynek Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina, Białoruś) systemu do automatycznego planowania procesów produkcji."

http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/view/248350

- teraz pytanie do kogoś lepiej zorientowanego, czy warto w to wchodzić (a raczej zwiększać pozycję) teraz czy raczej poczekać aż się rozkręcą ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM 4,85% 54,00 2021-07-30 15:50:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.