Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,20%

Nowa rekomendacja!

Zgłoś do moderatora
DM Banku BPS podwyższył wycenę akcji Prochemu do 31 zł
PAP 18.05.2021 09:08:24
P​R​O​C​H​E​M​_​R​a​p​o​r​t​_​a​k​t​u​a​l​i​z​u​j​ą​c​y​.​p​d​f​  
Raport został sporządzony przy cenie 24,8 zł.

"Nasze pozytywne nastawienie do spółki zostało w pełni wynagrodzone. Mimo wolniejszego tempa realizacji kontaktów w trzech pierwszych kwartałach 2020, wyniki za IV kw. 2020 roku wyraźnie przewyższyły nasze oczekiwania. Ożywienie w branży, ustępująca pandemia oraz perspektywa sprzedaży Astrum Business Park, powodują podniesienie naszej wyceny akcji Prochemu w horyzoncie do końca 2021 roku do 31 zł" - napisano w raporcie.

Materiał został opracowany przez DM Banku BPS na zlecenie GPW w ramach Pilotażowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.

Autorami raportu są Tomasz Czarnecki i Artur Wizner. Pierwsze rozpowszechnienie raportu nastąpiło 17 maja o godz. 17.30.

Depesza jest skrótem rekomendacji. W załączniku zamieszczamy pełną wersję raportu DM Banku BPS. (PAP Biznes)

kuc/ asa/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHEM 0,00% 25,80 2021-07-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.