Nowa i wcale nie lepsza, Róża to teraz Qoza, revi i garbi gdzieś odlecieli, llub przebywają obecnie w ośrodku odosobnienia. Zasady pozostają zapewne identyczne, po wzmożonej aktywności można wnioskować, że za chwilę będą wzrosty kursu Ekosia. Pozdrawiam wszystkich myślących samodzielnie i wytrwałych.