Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,40 zł , zmiana od tamtej pory: -99,66%

Nowa giełda

Zgłoś do moderatora
nowa kolejna  giełda
Black Pearl S.A. informuje o wprowadzeniu w kwietniu b.r. waluty cyfrowej MCAN COIN na Giełdę Walut Cyfrowych "DIGIFINEX” która, według rankingu portalu "COINPAPRIKA.COM”, znajduje się w TOP 10 światowych giełd.
Systemowe działania umożliwiają pełne użytkowe wykorzystanie waluty MCAN COIN w systemie globalnym jako nośnika wartości używanego w celach wymiany za dobra i usługi.
Zarząd Black Pearl S.A. uznaje informację za istotną ze względu na zdarzenie mające wpływ na płynność waluty cyfrowej MCAN COIN .

Medican Ltd.- twórca McAN coin

wedle moich wyliczeń
posiadał około 500 mln McAN coin  x0,50 pln = 250 mln pln

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.