Forum Giełda +Dodaj wątek

Nowa funkcjonalność dla inwestorów na stronie AB SA

Zgłoś do moderatora
Spółka AB SA - dystrybutor IT i elektroniki użytkowej - zaprasza na swoją stronę
internetową, na której uruchomiono nową funkcjonalność serwisu relacji inwestorskich.
Zainteresowani inwestorzy będą otrzymywać najświeższe informacje ze spółki, powiadomienia o publikowanych raportach bieżących oraz okresowych bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail. Wystarczy zarejestrować się pod adresem: http://www.ab.pl/dla_inwestorow_newsletter.html.

Zapraszamy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,87% 40,00 2022-08-16 15:43:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.