Czy mi się zdaje czy robią sobie większą większość głosów w spółce?
https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2011-05/Statut_PC_Guard_PCG_20110517_201105170000173928.pdf
4b. Kapitał zakładowy Spółki został warunkowo podwyższony o kwotę nie większą niż 22 000 000,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa miliony złotych 00/100 groszy), poprzez emisję nie więcej niż 22 000 000 (słownie: dwadzieścia dwa miliony) akcji zwykłych na okaziciela serii F o wartości nominalnej 1 zł (słownie: jeden złoty) każda i łącznej wartości nominalnej 22 000 000,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa miliony złotych 00/100 groszy), w celu przyznania praw do objęcia akcji serii F przez posiadaczy warrantów subskrypcyjnych serii A, emitowanych na podstawie Uchwały nr 6 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 15 kwietnia 2011 roku. Prawo do objęcia akcji serii F może być wykonane do dnia 30 czerwca 2012 roku.--------------------------------------------