Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -4,76%

Nowa ekonomia

Zgłoś do moderatora
Gdyby ktos mial watpliwosci to w pewnej madrej ksiazce mozna przeczytac ze jezeli koszty krancowe sa rowne badz bliskie zeru to wartosc przedsiebiorstwa w czasie wynosi nieskonczonosc. Lgt obsluguje rynek grubo ponad 35 mld zl ich koszty w wytworzeniu tego rynku sa bliskie ZERO. Jezeli nie zamienimy sie w planete malp to przedsiebiorstwo lgt gdy pozbedzie sie balastu bedzie posiadalo nieskonczona wartosc. Dlatego apeluje! Skonczmy ta farse sypania akcji i po 10latach wyrownajmy rachunek. Jak wycenic wartosc platformy ktora tworzy tak ogromny KLASTER?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LGTRADE 3,09% 1,00 2020-11-23 12:19:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.